zielony dym

 

Green Smoke E-Cig Review Green Smoke jest jednym z pionierów branży e-papierosów, który po raz pierwszy sprzedał e-papierosy w 2008 roku. Postanowili dać swoim klientom naprawdę wyjątkowe doświadczenie w paleniu i pomóc im pozbyć się starego nawyku palenia. Chociaż zielony dym znajduje się na wyższym końcu spektrum, jeśli chodzi o ceny, istnieje wymówka, która kryje się za ich pierwszorzędnymi produktami i dążeniem do doskonałości. Nadal nie byliby jedną z najlepszych marek po tych wszystkich latach, gdyby nie robili czegoś dobrze. Widzieliśmy wiele marek pojawiających się i znikających w branży e-papierosów w ciągu ostatnich pięciu lat, ale zielony dym to jedna marka, która ma trwałą moc.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w zielonym dymie, są ich baterie, bardzo silne, za każdym razem dostarczające gładką parę. Ponadto mają wiele doskonałych wkładów-trzy różne rodzaje aromatów tytoniowych, mentol, Mokka, wanilia i czekolada. Próbowaliśmy ich wszystkich i mają świetny smak i naprawdę dają świetny cios w gardło i mnóstwo pary.

Więc słyszałeś o bateriach i wkładach, więc co z zestawami, w których są sprzedawane? Green smoke ma jeden z największych zestawów do rozruszników e-papierosów w branży. Ich najlepszym sprzedawcą jest ich profesjonalny zestaw, który sprzedaje się za 99,97 USD. Ten zestaw jest wyposażony w podstawowe elementy do elektronicznego palenia: jedną krótką baterię, jedną długą baterię, 5 wkładów tytoniowych z czerwoną etykietą, 5 absolutnych wkładów tytoniowych, 1 papieros USB, 1 ładowarka USB, 1 Zasilacz Samochodowy Do Ładowania, 1 Domowy Adapter, Luksusowy futerał, Instrukcja obsługi i karta członkowska. Łatwo zrozumieć, dlaczego jest to ich najlepszy sprzedawca. Poniżej pokazuje, jak wygląda ten zestaw.

 

Pro Kit Od e-papierosów Green Smoke

 

Jeśli to nadal nie wystarczy, mają również bardziej kompletny zestaw, zwany ich Ultimate Kit, który kosztuje nieco więcej – 129,97 USD. Z tego zestawu, otrzymasz wszystko, co wymienione powyżej w Pro Kit plus jeszcze jeden baterii (do wyboru rozmiar), dodatkowe USB ładowarka i drugi futerał (wykonane ze skóry). Jest to ich najbardziej niezawodny zestaw i popularny wybór, biorąc pod uwagę tylko niewielki wzrost ceny. Jest idealny dla tych, którzy są weteranami e-palaczy i chcą doświadczyć luksusu, jaki ma do zaoferowania zielony dym.

 

Zielony Dym Ostateczny Zestaw

 

Dla tych, którzy mają ściślejszy budżet lub jeśli jesteś po prostu początkującym i chcesz przetestować e-papierosy bez podejmowania zbyt dużych inwestycji z wyprzedzeniem, mają też to, co nazywają swoim ekspresowym zestawem. To gołe kości, ale pozwala poczuć, czym są e-papierosy. Dzięki temu zestawowi, dostępnemu za 59.97 USD, otrzymasz jedną baterię, 5 wkładów, 1 Domowy Adapter Do Ładowania, 1 papieros USB, jeden luksusowy futerał i instrukcję obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących i ma większą wartość w porównaniu z innymi markami, które cenią swoje zestawy startowe.

 

Zielony Dym Ekspresowe Zestaw

 

Wybór zestawów to tylko jedna rzecz, która sprawia, że Green Smoke jest świetną marką i ilustruje, dlaczego tak długo pozostawali na szczycie e-papierosów Green Smoke Designer Batteriesindustry. Naprawdę jest coś dla każdego, bez względu na gusta i budżet.

Mówiąc o tym, że każdy ma coś dla siebie, kolejnym unikalnym akcentem w Green Smoke jest ich wybór baterii. Mają ogromną liczbę różnych wzorów, które naprawdę odróżniają je od siebie, dzięki czemu wiele baterii wygląda tak samo i można je pomylić ze sobą, ale nigdy nie będziesz miał problemu z tymi kreatywnymi projektami w Green Smoke.

Wreszcie, Green Smoke ma wiele fajnych akcesoriów. Niektóre z nich pojawiają się, gdy kupujesz ich ostateczny zestaw, ale możesz je również kupić osobno, jeśli wybierzesz jeden z ich mniej niezawodnych zestawów. Mają koszulki, które pokazują twoje oddanie zielonemu dymowi, z projektem „smoke everywhere”. Możesz dostać ich skórzaną walizkę za 34,97 USD, aby przechowywać swoje elektroniczne papierosy baterie i wkłady, gdy jesteś poza domem. Etui jest dostępne do wyboru w kolorze czarnym, brązowym lub brązowym. Dla pań mają też błyszczącą torbę za jedyne 29,97 USD. Możesz również kupić dodatkowe Ładowarki USB, papierosy USB, Adaptery i wkłady w konkurencyjnych cenach. To jak supermarket z e-papierosami w Green Smokey, nie ma tam nic, o czym nie pomyśleli.

Jak wspomniano wcześniej, każdy znajdzie coś dla siebie w Green Smoke i to właśnie dążenie do doskonałości w zaspokajaniu potrzeb klientów utrzymuje je wśród najlepszych e-papierosów po tym, jak wiele lat temu byli jednymi z pionierów branży. Jeśli nie masz pewności, którą markę e-papierosów kupić, przejście na stronę Green Smoke to świetne miejsce na rozpoczęcie , na pewno znajdziesz to, czego szukasz.