Skamieniałości pytanie założyciela komentarz

 

Założyciel Fossil Q to pierwszy w historii smartwatch Android Wear firmy fashion powerhouse, który dołączył do Tag Heuer, ponieważ tradycyjni zegarmistrzowie starają się pokazać Apple, Samsungowi, Motoroli i reszcie, jak to powinno być zrobione

Jest to najdroższy element do noszenia z nowej oferty Fossil Q, która obejmuje również trackery Fossil Q Reveler i Dreamer activity, a także uroczo nazwany Fossil Q Grant.

Założyciel firmy ze stali nierdzewnej ?279, znacznie tańszy niż Tag Heuer Connected, który pasuje do drugiej generacji Moto 360 (?229), LG Watch Urbane (?259) i zegarek Huawei (?289).

Cena podczas przeglądania: 295 USD Sprawdź aktualną cenę

Możesz także wybrać założyciela z brązowym skórzanym paskiem za 275 USD, jeśli metalowa opaska nie jest twoją rzeczą.

Czy to najlepszy zegarek Android Wear, który możesz teraz zdobyć? Zobaczmy.

Fossil Q Założyciel: projektowanie i budowa

 

W 2015 r.można uczciwie powiedzieć, że inteligentne zegarki w ogóle nauczyły się czegoś o tym, co trzeba zrobić, aby zrobić piękny zegarek. Nie powiedziałbym, że dobrze sobie z tym poradzili, ale zdecydowanie zmierza we właściwym kierunku.

Założyciel jest mocno uwięziony w ładnym stosie. Jest podobny do jednego ze swoich chronografów, ale z Ekranem dotykowym. Chociaż jest duży. Ważący nieco poniżej 72 g, jest to największy Zegarek Android Wear, z którym musiałem żyć. Jest gigantyczny korpus o średnicy 46 mm, który jest technicznie równy rozmiarowi męskiej wersji nowego Moto 360, ale w przeciwieństwie do zegarka Motoroli, założyciel jest o kilka cali grubszy i to widać. To nie jest zegarek zbudowany dla małych nadgarstków, ale niektórzy pokochają Duże stwierdzenie, które nieuchronnie robi, patrząc spod rękawa.

Jeśli chodzi o rozmiar, musiałem odwiedzić lokalny warsztat naprawy zegarków, aby usunąć niektóre linki z paska 22m. dobrą wiadomością jest to, że jeśli nie podoba Ci się wygląd przemysłowego metalu, możesz zamienić pasek na inny. ?6 i pięć ogniw później założyciel mógł w końcu wygodnie usiąść na moim nadgarstku i nauczyłem się kochać nieporęczną naturę tego atrakcyjnego zegarka.

Następnym ważnym tematem rozmowy jest ekran. Przejdę do jakości później, ponieważ jest jedna rzecz, której nie można tu zignorować. To nie potrwa długo, aby zauważyć dużą czarną oponę w dolnej części ekranu, jak można dostać się na Moto 360. Powód, dla którego istnieje, jest podobny do powodu, dla którego pojawia się na smartwatchach Motoroli. Jest to miejsce, w którym żyje czujnik środowiska, który pomaga regulować jasność ekranu w zależności od oświetlenia w twoim otoczeniu. Chociaż jest to z pewnością przydatny dodatek, jest to odrażające i po prostu nie będziesz musiał znosić tego na tradycyjnym zegarku kopalnym.

Poza tym jedyną inną funkcją wykupu jest korona, która, podobnie jak ta Na Tag Heuer Connected, nie kręci się. Pozwól mu dotknąć, a po prostu obróci ekran, mocniejsze dotknięcie wskoczy na ekran główny aplikacji. Z tyłu nie ma optycznego czujnika tętna, który można znaleźć na innych zegarkach Android Wear, chociaż w przypadku modnego smartwatcha nie dziwię się, że został pominięty.

W lewej części obudowy zegarka znajduje się mały mikrofon, który obsługuje sterowanie głosowe i jest odporny na kurz i wodę IP67, więc jest wystarczająco bezpieczny dla prysznica, jak się dowiedziałem, ale nie polecam go do pływania.
Założyciel Kopalnych Pytanie: Wyświetlacz

Powiedziałem już swoją część o brzydkiej czarnej oponie, ale poza tym ekran założyciela jest dość solidny, aby zobaczyć interfejs użytkownika Google.

Firma Fossil wybrała 1,5-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 360 x 326 i gęstości pikseli 240ppi. Są to mniej więcej te same specyfikacje ekranu, co Moto 360 drugiej generacji. Jest ostry i jasny, dzięki czemu można go oglądać w nocy. Brakuje tych samych jasnych kolorów i wibracji, które można uzyskać dzięki wyświetlaczom AMOLED firmy Samsung.

Moim jedynym niewielkim roszczeniem jest to, że cierpi na niektóre z tych samych deformacji, które pojawiają się wokół krawędzi ekranu w Moto 360. Nie jest tak zauważalny, ale z bliska go zauważysz.

Fossil Q Założyciel: Android Wear

 

Klejem oprogramowania, który trzyma wszystko razem, jest Android Wear. Istnieją aplikacje na Androida i iOS, chociaż używanie go z iPhonem jest bardziej ograniczonym doświadczeniem. W związku z tym nie pozwala Ci robić takich rzeczy, jak odpowiadanie na teksty lub uzyskiwanie dostępu do aplikacji Google Android Wear.

Fossil ma również własną aplikację Q companion, ale jest to zupełnie inna perspektywa do wykorzystania w porównaniu do tego, kiedy jest sparowany z Fossil activity tracker. Nadal możesz uzyskać dostęp do dość irytującej funkcji Curiosity, którą opisałem w mojej recenzji Revelera. To także miejsce, w którym znajdziesz garść skamieniałych własnych tarcz. Można je dostosować za pomocą aplikacji umożliwiającej dostosowanie kolorów tła. Jest tu kilka zaskakująco fajnych dodatków, ale większość z nich jest niesławnie zniszczona przez ten okropny czarny pasek na dole ekranu.

Wszystko inne, w tym powiadomienia, dostęp do aplikacji i ustawienia założyciela, odbywa się z aplikacji Android Wear. To znana historia, jeśli wcześniej korzystałeś z zegarka Android Wear. To wymaga dużo przerzucania ekranów samouczków, aby zacząć. Gdy to wszystko się skończy, powiadomienia telefoniczne zaczną docierać do ich numerów, a także do kart Google Now. Niektóre z tych map pojawiają się w bardziej użytecznym czasie niż inne i nadal wydaje się, że potrzeba czasu, aby naprawdę dostarczyć więcej powiadomień kontekstowych, gdy są naprawdę potrzebne.

Sterowanie głosem odgrywa tutaj swoją rolę dzięki wyszukiwaniu głosowemu Google,ale przez większość czasu czuje się bardziej przeszkodą niż pomocą. Większość zapytań są zazwyczaj T0 popychają cię z powrotem do smartfonu. Warto poświęcić trochę czasu, aby przyzwyczaić się do wskazówek, które naprawdę pomogą Ci zaoszczędzić czas. Reakcja mikrofonu i dokładność są dobre w izolacji, ale jeśli chcesz przejść do pełnego kutasa Tracy ‚ ego w miejscach publicznych, gdzie jest więcej hałasu niż wtedy, gdy biegasz, to jest to trudniejsze zadanie.

Jeśli chodzi o aplikacje, cóż, wyraziłem swoją opinię na temat tego, co myślę o aplikacjach smartwatch w ogóle. Życie z założycielem nie zmieniło tego poglądu. Aplikacje podróżne, takie jak Citymapper, są dobrze zaimplementowane, ale wolałbym przejść do mojego telefonu, aby z niego korzystać. Natywne aplikacje oferują takie same wyniki jak na zegarku Android Wear. Google Fit i nowe wyzwania Google czują się bardziej zaangażowane niż podejście Apple do fitnessu, ale w żadnym wypadku nie jest to przełomowe. Android Wear wciąż czuje, że jest to praca, którą należy wykonać, aby dostać się do miejsca, w którym naprawdę czuje się użyteczny, a to obejmuje podstawowe funkcje, takie jak powiadomienia.

Fossil Q Założyciel: sprzęt i żywotność baterii

 

Nie ma zbyt wiele do podzielenia się Q założyciela i prawie każdym innym Androidem Wear, gdy porównujesz specyfikacje arkuszy. Jest to opakowanie 1 GB PAMIĘCI RAM z 4 GB pamięci wewnętrznej, które mogą być używane do włączania muzyki za pośrednictwem wbudowanej obsługi Wi-Fi. Nie ma GPS na pokładzie, jak Moto 360 Sport lub Sony SmartWatch 3, aby podwoić się jako zegarek do biegania.

Działa na tym samym procesorze Intel Atom Z34xx, co Tag Heuer Connected, odrywając się od procesorów Qualcomm zapakowanych w większość innych zegarków Android Wear. Nie ma różnicy w wydajności, aby naprawdę zauważyć, choć. Przesuwanie ekranów jest również bardzo płynne i nie ma oznak opóźnienia.

Sercem śledzenia ruchu jest akcelerometr z osią a3 obok 3-osiowego żyroskopu, chociaż funkcje śledzenia kondycji, które otrzymujesz za pomocą Revelera, nie są dostępne w aplikacji Fossil Q. ale nadal możesz zbierać dane w aplikacjach innych firm i Google Fit. Postawiłem go przeciwko Jawbone UP2 i zwykle było to 200-300 kroków od czytania Jawbone,ale w zasadzie w tym samym polu.

 

Krok śledzenia jest porównywany: Fossil Q Założyciel (po lewej) i kość szczęki UP2 (po prawej)

 

Tam, gdzie nie powinieneś oczekiwać cudów od założyciela, jest dział baterii. Jest bateria 400 mAh zapakowana w tę masywną obudowę ze stali nierdzewnej. Powinno to zapewnić 24 godziny pracy na baterii, co niestety oznacza, że będziesz musiał ładować go co noc.

Żaden Android Wear watch do tej pory nie był w stanie pokonać 2-dniowego znaku wytrzymałości i nie różni się od założyciela. W większości przypadków założyciel był niższy o około 20% do 10.30 pm. Zamieszanie z jasnością ekranu przed automatyczną regulacją, ograniczenie liczby powiadomień, które sprawiają, że jest na zegarku i wyłączenie Wi-Fi, a to sprawi, że będzie to około 40% na koniec dnia.

To nie jest szczególnie szybka ładowarka. Zajmie to półtorej godziny leżąc na ładowarce, aby powrócić do pełnej mocy z 0%. 30-minutowe ładowanie podniesie Cię o około 40%, jeśli zapomnisz to zrobić w nocy. Jest to ta sama stacja ładująca, co ta, która jest zapakowana w tracker aktywności biesiadnika, chociaż dodatkowa waga oznacza, że musisz upewnić się, że znajduje się prawidłowo w dedykowanym miejscu ładowania.

Wykorzystuje standard Bezprzewodowego Ładowania QI, dzięki czemu można go używać z ładowarkami innych firm. Powodzenia w próbie owinięcia tego przemysłowego paska Ze Stali Nierdzewnej wokół tego, który nie jest tak zaprojektowany, jak ten w pudełku.

Założyciel Fossil Q

Według Skamieniałości

 

Nawet z jego nieporęcznej konstrukcji, założyciel Q jest jednym z najpiękniejszych Android Wear zegarki do tej pory. Szkoda, że musisz spojrzeć w dół i zobaczyć, jak okropny Czarny Pasek Moto 360 rozbija się na jednym z jego super stylowych tarcz. Poza tym jest to Zegarek Android Wear, jak każdy inny. Oprogramowanie nadal wymaga pracy, a żywotność baterii po prostu nie wystarcza. Za mniejsze pieniądze można przejść do LG Watch Urbane lub Huawei Watch Za niewielką dodatkową opłatą i uzyskać podobne wrażenia. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatni raz, kiedy zobaczymy skamieniały Zegarek Android Wear, ponieważ za pierwszym razem robi to dobrze.