Komputer do gier build poniżej $ 500 –

SPRAWA

NZXT Strażnik Mid Tower czarny / czerwony LED
PŁYTA GŁÓWNA
Gigabyte AM3 + GA-78LMT
Procesor
AMD FX-6300
GPU
Gigabyte AMD R7 370 256 bit GDDR5 OC
Baran
Kingston HyperX FURY 8GB Kit (2x4GB) 1333 Mhz
WINCHESTER
Western Digital Blue 1TB 7200 RPM SATA 6 Gb / s
ZASILACZ
Chłodnica Master Elite V2-550W

 

Dla tych z Was, którzy mają trochę więcej pieniędzy do wydania, w bardzo przystępnej cenie otrzymasz potężną kompilację gier, która zapewni Ci doskonałą wydajność. Zacznijmy więc.

Najpierw użyjemy w tym zespole obudowy NZXT Guardian Mid Tower Black / Red LED. Pełne wsparcie dla płyt głównych ATX, MICRO-ATX, BABY ATX. Posiada system chłodzenia 1x120mm rack (w zestawie), 1x120mm tylne (w zestawie), 1x120mm LED wentylator boczny (w zestawie), 1 x 120/140 mm na górze. Niestety nie ma USB 3. 0 ale za taką cenę dostajesz naprawdę świetną walizkę. Możesz także wybrać jedną z czerwonych lub niebieskich diod LED. posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby zacząć.

Procesor, którego użyjemy, to AMD FX-6300, który ma stosunkowo niskie zużycie energii i 6 rdzeni. Nie ma szans, że pomylisz się z tym procesorem, zdecydowanie warto.

W przypadku płyty głównej użyjemy Gigabyte AM3 + GA-78LMT. Ta płyta główna będzie działać dobrze w tej kompilacji z kilku powodów. Ma pełne wsparcie dla procesorów AMD, co jest wspaniałe, ponieważ w tym przypadku używamy AMD FX-6300. Format to micro ATX, dzięki czemu idealnie pasuje do naszej średniej wielkości obudowy wieży. Jest wyposażony w USB 3. 0 i obsługa do 32 GB PAMIĘCI RAM DDR3, co jest bardzo fajne.

RAM, który wybraliśmy, to Kingston HyperX FURY 8GB Kit (2x4GB) 1333MHz. Z 8 gigabajtów będziesz miał wystarczająco dużo, aby wszystkie swoje gry, niektóre wielozadaniowość i edycji wideo. Jeśli chcesz uaktualnić do 16 gigabajtów, możesz to zrobić, ale jeśli masz ograniczony budżet, 8 gigabajtów będzie więcej niż wystarczające.
Do przechowywania nie można pomylić z Western Digital Blue 1TB 7200 RPM SATA 6 Gb / s 64mb Cache 3. 5 cali. Może nie być tak szybki jak dysk SSD, ale masz dużo miejsca, to zdecydowanie warte swojej ceny.

Grafika, której użyjemy, to gigabajt AMD R7 370 256 bit GDDR5 OC. Dzięki całkowitej ilości pamięci wideo DDR5 2 gigabajtów i doskonałej konstrukcji termicznej uzyskasz dużą wydajność. Procesor graficzny będzie mógł grać w gry o rozdzielczości 1080p od średnich do wysokich ustawień. Głównym powodem, dla którego ludzie nadal używają tej karty graficznej w swoich kompilacjach, jest to, że nawet ona pojawiła się dwa lata temu i nadal działa dobrze w bardzo niskiej cenie.

Wreszcie, zasilaczem, którego użyjemy, jest Cooler Master Elite V2-550W. jest to długotrwałe źródło zasilania i zapewni ochronę komputera do gier ze względu na pełną ochronę elektryczną. Cooler Master to niezawodna firma i nie możesz się z nią pomylić.