Jak znaleźć najlepszą markę e-papierosów

 

Kot wyszedł z worka – e-papierosy to przyszłość palenia!

 

Byłem Pro-ecigs od 2009 roku, kiedy przyjaciel włączył je na mnie. O

d tego epickiego dnia palę e-papierosy, testuję różne marki i opracowuję recenzje na forach, które dokumentują doświadczenia, które miałem z różnymi rodzajami baterii i smakami wkładów.

 

Z pomocą przyjaciela w końcu mam własną platformę do omawiania tych niesamowitych urządzeń. Jestem tutaj, aby pomóc oddzielić plotki od prawdy i być naprawdę szczerym, jak działają e-papierosy. Wszyscy pytają mnie: „John, która marka e-papierosów jest najlepsza?ci

 

Ta odpowiedź różni się w zależności od osoby, ponieważ wszyscy mamy różne gusta, ograniczenia finansowe i pragnienia. Tak więc ten blog z recenzjami e-papierosów jest moją próbą edukacji. Wszystkie opinie są w 100% moje, a twój gust może się różnić. Zawsze popieram pytania i prośby od publiczności, więc w stosownych przypadkach zostaw komentarze, a ja chętnie pomogę ci wskazać właściwy kierunek.

 

Elektroniczne papierosy często zadawane pytania

 

Czy jesteś nowy w świecie e-papierosów? Czy zamierzasz używać e-papierosów, aby pomóc Ci rzucić palenie papierosów, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zebraliśmy to FAQ, aby pomóc odpowiedzieć na wszystkie pytania, które nowicjusz może zadać na temat e-papierosów. Uważamy, że FAQ to świetne miejsce na rozpoczęcie, gdy nie masz pewności co do produktu lub czegokolwiek. Zamierzamy pomóc ci zrozumieć pochodzenie e-papierosa, jak to działa i czy powinieneś dostosować się do tego urządzenia, czy nie.

 

Co to jest e-papieros?

 

Elektroniczny papieros to nowe, rewolucyjne urządzenie przeznaczone dla palaczy, które pomaga im poczuć te same odczucia, eliminując proces palenia papierosa. To urządzenie ma na celu zapewnienie użytkownikowi tego samego doświadczenia, które w przeciwnym razie miałyby za pośrednictwem papierowego papierosa. Jednak zamiast dymu, e-papierosy wytwarzają parę. Ta para jest nieszkodliwa i bezwonna.

 

Gdzie i jak powstało to urządzenie?

 

Historia e-papierosów sięga 1963 roku. Herbert Gilbert przyszedł z projektem e-papierosa zasilanego bateryjnie, który wykluczył używanie i palenie tytoniu do produkcji dymu. Konstrukcja ta nie była jednak przystosowana do produkcji pary. E-papieros, który widzimy dzisiaj, to wkład dokonany przez Hon lik, inżyniera Farmaceutycznego z Chin.

 

Hon Lik, podobnie jak wielu innych, zwłaszcza jego ojciec, był zapalonym palaczem. Po śmierci ojca na raka płuc, Hong Lik obawiał się, że tak samo się skończy. Nie chciał rzucić palenia, więc zaprojektował urządzenie, które używałoby pary i wykluczało używanie tytoniu.

 

Jakie są różne rodzaje e-papierosów?

 

Kiedy mówimy Typ, nie mamy na myśli stylu papierosa. Wiele marek e-papierosów produkuje e-papierosy w różnych kolorach i stylach, ale mówimy o rzeczywistym mechanizmie używanym do tworzenia e-papierosów.

E-Papierosy są dziś dostępne jako jednorazowe, dwuskładnikowe i trzyskładnikowe projekty. Jednorazowe e-papierosy są dostarczane z fabrycznymi bateriami, które muszą zostać wyrzucone po ich wyczerpaniu.

Konstrukcja dwuskładnikowego e-papierosa składa się z akumulatora i kartomizera (kombinacja wkładu i rozpylacza). Ten projekt jest dziś standardem przemysłowym, ponieważ jest łatwy w użyciu i skuteczny pod każdym względem.

Dwuczęściowa konstrukcja (Bull Smoke używa tego popularnego stylu, podobnie jak V2 Cigs) wymaga od użytkownika tylko przykręcenia baterii za pomocą kartomizera (znanego również jako ustnik) i rozpoczęcia Hover. Kiedy dana osoba zabraknie wkładu, musi otrzymać nowy kartomizer od swojej marki. Kartomizery są zwykle dostępne w opakowaniach po 5 sztuk, a jeden kartomizer wystarcza na 20 paczek papierowych papierosów.

Trzyczęściowa konstrukcja składa się z baterii, rozpylacza i naboju. Konstrukcja pozwala na napełnienie kasety, a nie na uzyskanie nowej, gdy tylko się skończy. Zaletą tego projektu jest to, że pozwala dostosować swoje doświadczenie.

Możesz kupić różne butelki do napełniania i dysze, a nawet baterie, aby połączyć i zmienić swoje doświadczenie w podróży. Minusem jest to, że wymaga dużo „zrób to sam” i konserwacji. Wyciek e-płynu jest również możliwy ze względu na konstrukcję.

 

Jak działa Elektroniczny Papieros?

 

Mechanizm stojący za e-papierosem jest bardzo prosty i prosty. Aby zrozumieć, jak to działa, musisz najpierw znać główne części urządzenia. Elektroniczny Papieros składa się z baterii, atomizera i ustnika.

Bateria jest głównym składnikiem e-papierosa. Większość akumulatorów jest ładowalna. Bateria składa się z niektórych obwodów i zawiera w sobie technologię litowo-jonową lub inną technologię akumulatorową. Większość baterii jest również wyposażona w świecącą końcówkę, która zapala się, gdy użytkownik jest dokręcony papierosem. Baterie mogą być zarówno automatyczne, jak i ręczne. Ręczna bateria składa się z przełącznika, który użytkownik musi nacisnąć, aby para mogła zostać wyprodukowana; automatyczna bateria robi to automatycznie, gdy użytkownik jest dmuchany.

Ustnik, który jest również znany jako wkład, jest częścią, w której znajduje się zapach i nikotyna. Mieszanina wewnątrz wkładu składa się z wody i glikolu propylenowego. W zależności od rodzaju używanego papierosa wkład można wymienić lub ponownie napełnić.

Atomizer to część, w której odbywa się ogrzewanie. Rozpylacz znajduje się głównie w pobliżu wkładu, więc za każdym razem, gdy się nagrzewa, zamienia ciecz wewnątrz wkładu w parę.

 

Czy e-papierosy są szkodliwe dla zdrowia?

 

To bardzo kontrowersyjna sprawa. Standardy medyczne do tej pory nie uznały elektronicznego papierosa za w 100% bezpieczny dla zdrowia produkt. Dzieje się tak dlatego, że urządzenie było dostępne na rynku przez mniej niż 10 lat. Wielu badaczy i naukowców odmawia zbadania wpływu tego produktu na zdrowie ze względu na jego niedojrzałość. Do tej pory nie było przypadków wskazujących, że e-papieros jest niebezpieczny, jednak naukowcy stwierdzili, że niektóre efekty e-papierosa mogą pojawić się dopiero po 10 lub 15 latach użytkowania.

 

W ogólnym rozumieniu elektroniczny papieros nie wytwarza dymu w wyniku spalania. Dlatego zwykle mówi się, że jest bezpieczniejszy niż palenie tytoniu we wszystkich aspektach. Głównymi składnikami wewnątrz są glikol propylenowy i woda. Oba są sprzedawane również w innych produktach, które są gwarantowane jako Bezpieczne.

 

Dlaczego elektroniczny papieros jest lepszy niż papierowy?

 

Ze względu na swój unikalny mechanizm, wytwarzana para nie pachnie ani nie szkodzi innym. Dlatego palacze, którzy często byli krytykowani za śmierdzenie lub krzywdzenie innych, postanowili użyć tego urządzenia. Ponadto palenie powoduje wiele poważnych problemów zdrowotnych, które zagrażają życiu, ale niektóre inne problemy zdrowotne, takie jak zmiana koloru zębów i jędrnych warg, stały się popularnym powodem, dla którego wiele osób rezygnuje z papierowych papierosów i używa e-papierosów.

 

Czy Można używać e-papierosa w miejscach, w których nie palą?

 

Tak! E-papierosy wytwarzają nieszkodliwą parę bez zapachu. Pozwala to użytkownikowi na korzystanie z e-papierosa w dowolnym miejscu, w którym mu się podoba. Ponieważ nie ma palenia, nie musisz zapalać e-papierosa przed paleniem. Tak więc w miejscach, w których dostępne są łatwopalne produkty, nadal można używać e-papierosa bez obaw.

 

Niektóre marki E-Papierosów próbują powtórzyć styl papierosa. Zaleca się, że jeśli planujesz dokręcić e-papierosa w miejscach, w których papierosy papierowe są zabronione, powinieneś rozważyć uzyskanie markowego e-papierosa, który nie powtarza wyglądu papierowego papierosa, aby uniknąć nieporozumień.

 

Jest tak wiele e-papierosów; czy wszystkie są takie same?

 

Możesz spotkać setki różnych e-papierosów, ale nie wszystkie są identyczne. Jak wspomniano wcześniej, E-Papierosy są dostępne w różnych wzorach i stylach. Może się okazać, że niektóre papierosy są identyczne pod względem stylu, ale konstrukcja sprzętu w e-papierosie może nie być taka sama jak w innych. Podstawowy mechanizm e-papierosa pozostaje jednak taki sam. Wyjaśniam wszystkie rodzaje e-papierosów, które są podobne, kompatybilne i różne na tym blogu. Jednak znalazłem również inną stronę, która daje klucz do znalezienia najlepszego e-papierosa i możesz sprawdzić więcej informacji. To już od jakiegoś czasu i wydaje się mieć dobrą prezentację.

 

Czy e-papierosy są wolne od nikotyny?

 

Nie i tak. Większość elektronicznych wkładów papierosowych oferowanych przez wiele marek ma możliwość wyboru siły nikotyny. Każda marka pozwala klientom wybierać pomiędzy czterema lub pięcioma mocnymi stronami nikotyny. Możesz zdecydować, czy chcesz pełnej mocy nikotyny, czy Zero.

 

Jakie są różne mocne strony nikotyny?

 

Mocne strony nikotyny są zwykle dostępne w czterech odmianach:

0 mg, bez nikotyny. Ta moc jest przeznaczona dla tych, którzy chcą, aby E-papieros wytwarzał smak bez nikotyny.
4-8 mg, światło. Idealny dla zwykłych lub społecznych palaczy. Ta moc daje identyczne wrażenie” ultralekkiego ” papierosa.

10-14 mg, średnio. Spełnia zapotrzebowanie na papier zapala papier papierowy papierosa.

16-24 mg, pełna. Jest to kompletny i pełnowartościowy wariant nikotyny przeznaczony dla zapalonych lub zapalonych palaczy. Zaspokaja potrzeby papierosów o pełnym smaku i twardym papierze.

 

Jak długo trwa jedna kaseta?

 

Żywotność wkładu zależy od tego, ile palisz. Ogólnie rzecz biorąc, wkład może trwać do 60-80 zaciągnięć, zanim całkowicie wydostanie się z cieczy. Korzystanie z baterii ręcznej może znacznie zmienić liczbę zaciągnięć, ponieważ można kontrolować ilość wytwarzanej pary. Im więcej pary pozwolisz papierosowi wytworzyć, tym więcej płynu zostanie użytych.