Kiedykolwiek Palił

 

Przegląd ever Smoke E-CigarettesA wiele nowych marek e-papierosów stale pojawia się na rynku, niektóre przychodzą i odchodzą, a niektóre od samego początku wykazują prawdziwą odporność. Wieczny dym jest jedną z takich marek. Ever Smoke jest prawdopodobnie najmłodszą marką e-papierosów, którą oglądamy na tej stronie, ale szybko uznała się za jedną z najlepszych marek i zdecydowanie najlepszą, która weszła na rynek w zeszłym roku.

 

Kiedykolwiek dym zyskał ostatnio dużo prasy, zarówno w gazetach, jak iw wielu publikacjach internetowych, i nie bez powodu. Koncentrują się na dostarczaniu klientom łatwych w użyciu, wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. W tym przeglądzie przyjrzymy się ich zestawom, wkładom i akcesoriom, z których wszystkie sprawiają, że są jednymi z najlepszych e-papierosów w okolicy.

 

Nigdy Nie Pal Papierosów

 

Ever Smoke ma kilka zestawów, które pasują do wszystkich gustów i budżetów. Najlepiej sprzedającym się zestawem, jaki oferują, JEST Zestaw Startowy ever Smoke Premium. Ten zestaw jest doskonałym wprowadzeniem do elektronicznego palenia i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, ale nie wymaga zbyt dużej inwestycji, jeśli chcesz po prostu zacząć. Za $ 79.99 otrzymasz następujące:

 

1 standardowa bateria litowo-jonowa (o dużej pojemności � wybór koloru i automatyczny lub ręczny przełącznik)
1 standardowa bateria litowo-jonowa (standardowa pojemność � wybór koloru i automatyczny lub ręczny przełącznik)
1 X Przenośna Ładowarka Ścienna
1 x Ładowarka USB
5 wkładów nikotynowych � równa się 5 Paczkom papierosów (wybór smaku i siły).
1 Instrukcja obsługi

 

Zestaw Startowy Premium za $ 79.99

 

Jeśli szukasz trochę więcej w zestawie, mają też Ostateczny Zestaw Startowy. Biorąc to pod uwagę, otrzymujesz wszystko, co jest wymienione w zestawie Premium, Plus Adapter do ładowania samochodu, dzięki czemu możesz ładować akumulatory w drodze, a także futerał (czarny, Na zdjęciu poniżej) i 15 wkładów zamiast tylko 5 z mniejszym zestawem. To dużo za $ 109.99.

 

Ostateczny Zestaw startowy za 109,99 USD

 

Te dwa zestawy są bestsellerami w ever Smoke i reprezentują średnią ofertę zestawu. Dla tych, którzy mają ściślejszy budżet lub dopiero zaczynają Od e-papierosów i chcą wypróbować je najpierw bez dokonywania dużych inwestycji, mają również podstawowy zestaw startowy. Ten zestaw zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby stopy były mokre (1 bateria, 1 Przenośna Ładowarka, 1 ładowarka USB, 5 wkładów, Instrukcja obsługi) za jedyne 59.99 USD. Dla tych, którzy są na wyższym końcu skali, którzy chcą dostać w swoje ręce wszystko, co mogą, jest Ultimate Plus Kit, który zawiera niewiele wszystkiego, co kiedykolwiek zapewnia dym � 1 Akumulator O Dużej pojemności, 1 Mini Akumulator, 1 osobista walizka do ładowania (przechowuje baterie i wkłady i jest elektroniczny, dzięki czemu Ładuje baterie, gdy jesteś w podróży), 1 ładowarkę ścienną, 1 ładowarkę USB, 1 ładowarkę samochodową, 1 przenośną torbę i 15 wkładów. Ten zestaw ma wszystko i jest dostępny za 154.99 USD.

 

Oprócz tych zestawów, mają również zestaw ekspresowy Ever Smoke wielokrotnego użytku. Jest to kompaktowy zestaw, który jest w opakowaniu przypominającym paczkę papierosów i jest małym, wygodnym zestawem. Za jedyne 29, 99 USD otrzymasz jedną standardową baterię litowo-jonową, 1 ładowarkę USB, 1 wkład tytoniowy lub mentolowy i instrukcję obsługi. Jest to szybki i łatwy sposób na uzyskanie nikotyny i jest bardzo lekki w kieszeni i łatwy do przenoszenia. Jeśli chcesz wypróbować tę markę bez kupowania pełnego zestawu, jest to najlepszy sposób na uzyskanie pomysłu. Najpierw wypróbowaliśmy ten mały zestaw i tak bardzo podobała nam się marka, że później kupiliśmy zestaw premium, aby uzyskać więcej dymu w naszych rękach.

 

o marce

 

Byliśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich naszych relacji z zespołem obsługi klienta Ever Smoke. Ich przedstawiciele są bardzo pomocni i cieszyliśmy się z naszych doświadczeń z nimi. Wysyłka zawsze była bardzo szybka i nie mieliśmy żadnych problemów z przedmiotami w magazynie. Wszystkie produkty były wysokiej jakości i trwałe, chociaż jeśli kiedykolwiek napotkasz z nimi problemy, mają 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy, bez żadnych pytań. Nie spodziewamy się, że kiedykolwiek pojawią się jakiekolwiek problemy, ale nadal dobrze jest mieć tę siatkę bezpieczeństwa. Możesz kupić produkty ever Smoke na swojej stronie internetowej, gdzie akceptują wszystkie główne karty kredytowe.

 

ostatnia myśl

 

Naprawdę podobało nam się testowanie produktów w ever Smoke. Jak wspomniano wcześniej, na początku po prostu zanurzyliśmy palce u nóg i wzięliśmy zestaw ekspresowy, ale podobało nam się to tak bardzo, że szybko przeszliśmy na jeden z ich pełniejszych zestawów. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych nowicjuszy w branży e-papierosów i przewidujemy, że od jakiegoś czasu będą one graczem na rynku e-papierosów. Dziękujemy za przeczytanie tej recenzji ever Smoke i pamiętaj, aby zostawić pytania lub komentarze poniżej!